ایسنا نوشت: فدریکا موگرینی بعد از نشست وزیران خارجه ایران و ۱ ۴ در پاسخ بوسیله سوال خبرنگاری درباره حدس جلسه و دیداری بین ایران و آمریکا و اینکه ایران می خواهد برجام را ترک کند؟ گفت: داخل باره احتمال دیدار رهبران نمی توانم گفتگو کنم و اینجا هستم به نشانی تسهیل کننده توافق و ضامن برجام. اما استقبال می کنم از تمام تلاش ها و گشوده شدن کانال های گفت وگو. مجمع امروز به وضوح این را در سطح وزرا گفت که مصالحه برجام همچنان پابرجاست و امتداد می دهیم با هدف مشترک برای حفظ آن.

وی امتداد قسط: ما دو ستون داریم یکی مساله هسته ای و دیگری برداشتن بایکوت هاست. ما مجاهدت داریم هر دو حفظ شود و پنهان نمی کنم شاق درون اجرای این هدف وجود دارد اما همچنان همدستی می کنیم تا برجام حفظ کردن شود.

مهتر ت خارجی هیئت قانونگذاری اروپا اظهار کرد: هر اقدامی ایران ارتکاب داده را تا الان می تواند بازگردد به خاطر اینکه این به نفع همه است و بوسیله صرفه پناه و صرفه جویی همه ماست. امیدوارم تعقل شکل پذیری علنی بطی ء و ملاقات امروز بتواند به حفظ کردن برجام در آینده منجر شود.

نوکیا 8.1 با اندروید 10 بوسیله روزرسانی شد

گزارش میدانی از میدان بناء درون شهرهای جدید | حباب بناء در اطراف تهران کوچک پر حرارت شد

تولید محصولات فولکس واگن و اشکودا به ترکیه منتقل می شود

برجام ,کنم ,همچنان ,اینکه ,تعقل ,شکل ,ایران و ,حفظ کردن ,برجام همچنان ,همچنان پابرجاست ,تعقل شکل ,برجام همچنان پابرجاست

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خدمات شبکه خیاطی زن روز سرپلذهاب_شهر من پرسش مهر21 ِDL World صنایع چرم سی سی بِسمِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحِیمِ نمایندگی سانترال پاناسونیک - 02188941000 سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه ثبت ایده های ناب من